• Bahattin Arıcı
  • 0 views
  • 25 Ekim 2009
  • 1
  •  

WordPress tema yapısı: Önsöz

Siteye uzun bir zamandır yazı yazmıyordum. Başlangıcımız wordpressin tema yapısı üzerine olsun. Hem benim de merak ettiğim ve öğrenmek istediğim konulardan biridir. WordPresste tema yapımı. Malum; internette çok fazla tema var. İster sıfırdan tema yapın, ister tema üzerinde değişiklik yapın. Fazla php bilginiz yoksa bocalamanız çok normal.Bu amaçla ben de internette araştırma yaptıktan sonra http://www.wpdesigner.com adresinde tema yapımı ile ilgili dersleri buldum. Bu sitedeki benim anlayabildiğim kadarıyla olan kodlar ve yazıları size aktarmak istiyorum.

Derslerin aslına http://www.wpdesigner.com/2007/02/19/so-you-want-to-create-wordpress-themes-huh/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar: Bahattin Arıcı #administrator

1979 doğumluyum. Ortaokuldan beri bilgisayarla uğraşıyorum. Grafik, sunucu, donanım, overclock, pc modifikasyon, linux, network, web tasarım, programlama, bilgisayar formatlama :o) gibi işleri severek özenerek bezenerek yaparım. Potansiyel müşterilerimin dikkatine...
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    fatinho 11 Mayıs 2011 - 14:53

    mükemmel bir kaynak olmuş, wordpress konusunda türkçe kaynak bulmak zorken, çeviride olsa birşeyler yapılmı ama 1.5 yıl olmasına rağmen tek yorum yok.

    tekrar söylüyorum mükemmel kaynak.